Clementia

Zariadenie sociálnych služieb Kovarce

”Hodnota človeka nie je v tom, čo urobil pre seba, ale pre iných”

Naše zariadenie sa nachádza v príjemnom prostredí neďaleko mesta Topoľčany pod pohorím Tribeč.

Sme tu pre ľudí, ktorí potrebujú celodennú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť a nie sú schopní si túto starostlivosť zabezpečiť v domácom prostredí. Stávajú sa sociálne odkázaní na pomoc inej fyzickej osoby.

Polskie casino online jest dziś jednym z najpopularniejszych miejsc rozrywki online, ale co najważniejsze - jest za darmo! Tak, tak dziwne, jak to brzmi, ale aby grać w gry hazardowe i automaty do gry dzisiaj można nawet za darmo! Darmowa gra jest szczególnie korzystna dla tych, którzy zdecydowali się wypróbować nowy automat do gry lub po prostu doświadczają trudności finansowych. Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele, możesz i tak cieszyć się grą na ulubionych automatach.

Mówiąc o swoich ulubionych automatach do gry, większość ekspertów zauważa, że: Book of Ra, Book of Ra Deluxe, Queen of Hearts i Blood Suckers. Popularność tych slotów wygrała dzięki doskonałej grafice i ekscytującej fabule, która trzyma całą grę w napięciu. W grę można grać bez rejestracji i za darmo! Gra przeniesie Cię z powrotem do starożytnego Rzymu, a fabuła rozwija się w nowoczesnym Egipcie. Egipskie hieroglify, starożytne symbole i rytuały pogańskie nie pozostawią cię obojętnym. Oryginalna muzyka, efekty specjalne i tylko ogromna ilość nagród zadowoli nawet najbardziej wymagającego gracza! Slot Book of Ra od dawna jest jednym z najbardziej popularnych wśród hazardzistów. Okazując wytrwałość i uważność, zostaniesz nagrodzony!

Každý občan, ktorý navštívi ,,CLEMENTIA“, ZSS Kovarce je vítaný, radi mu poskytneme potrebné informácie o zariadení a budeme nápomocní pri vybavovaní dokumentácie potrebnej na umiestnenie v ZSS.

Je v našom osobnom záujme, aby naši klienti žili v príjemnom prostredí, príjemnej komunite a aby im bola poskytovaná osobná starostlivosť našimi erudovanými pracovníkmi.

S cieľom skvalitniť a rozšíriť poskytované služby našim obyvateľom organizujeme pre nich rôzne spoločenské podujatia – výlety, účasť na hudobných koncertoch, tanečné zábavy, rôzne workshopy a tvorivé dielne. Fotografie z týchto podujatí si môžete pozrieť na našej stránke v priečinku ,,z nášho života“.